Stela Archlebová a Vendula Jarešová na MČR mládeže

Od 7. do 14. března 2020 se v Koutech nad Desnou v hotelu Dlouhé Stráně uskutečnilo Mistrovství ČR mládeže do 16 let. Hrálo se celkem 11 turnajů plus k tomu probíhalo plno doprovodných akcí, přednášek apod. Mezi 216 účastníky se rozhodně neztratily ani dvě slečny z našeho oddílu. V kategorii D12 se dařilo Stele Archlebové. V 7 bojovných partiích získala 4 body a umístila se na pěkném 10. místě. Gratulujeme! V kategorii D14 hrála Vendula Jarešová, která s 2b/7 obsadila 26. příčku. Hrát v konkurenci nejlepších dívek z celé ČR není vůbec jednoduché. Soupeřky jsou motivované, pečlivě se na každou partii připravují, trénují a rozhodně vás nepodcení. To zažil každý z nás, když má hrát s nějakým talentem. A představte si, že máte takového talentovaného soupeře každé kolo turnaje! Hrát MČR je tak mnohem náročnější než nějaký letní open dospělých. Oběma dívkám gratulujeme! Je super, že reprezentovaly náš oddíl.
 
pořadí D12, D14
 
Petr Staněk