Kalendář turnajů

včil - 30. 9. Karlštejn a okolí - letní šachová hra
včil . 13. 10. Německo - výstava "Šachy a porcelán" 
 
 
5. 7. Říčany - blicák
6. 7. Litomyšl - blicák
6. - 13. 7. Albeřice - šachově turistický pobyt
8. 7. České Budějovice - rapid
10. 7. Varnsdorf - fischerovy šachy
8. - 11. 7. Brno - příměstský šachový tábor (2014 a ml.)
9. - 17. 7. Piešťany - Fide Open
11. - 28. 7. Pardubice - festival Czech Open
12. 7. Varnsdorf - rapid mládeže (2008 a ml.)
13. 7. Pardubice - holanďany
13. 7. Bouzov - rapid
13. - 24. 7. Vracov - letní šachový tábor
15. 7. České Budějovice - rapid
15. - 18. 7. Brno - příměstský šachový tábor (2012 a ml.)
15. - 19. 7. Bratislava - příměstský tábor (šachy + lukostřelba)
15. - 19. 7. Plzeň - příměstský šachový tábor
15. 7. Pardubice - rapid dvojic
16. 7. Pardubice - fischerovy šachy
17. - 18. 7. Pardubice - rapid
19. 7. Mohelnice - rapid, simultánka
19. 7. Praha - blicák
20. 7. Jeseník - večerní rapid
20. 7. Nekoř - rapid
20. 7. Pardubice - folky
20. 7. Teplice - rapid
20. - 27. 7. Liberec - Fide Open
20. - 27. 7. Lubenec - šachový tábor
20. - 27. 7. Pardubice - hlavní B a C Fide turnaje
20. - 27. 7. Praha - turnaje na Fide
21. - 27. 7. Dolní Lomná - šachový tábor
22. 7. České Budějovice - rapid
22. - 26. 7. Krnov - příměstský šachový tábor
22. - 27. 7. Klatovy - příměstský šachový tábor
22. - 29. 6. Prostějov - Fide Open
23. 7. Liberec - fischerovy šachy
25. 7. Liberec - blicák
26. 7- Pardubice - blicák družstev
27. 7. Lázně Slatinice - rapid
27. 7. - 3. 8. Praha - turnaje na Fide
28. 7. - 4. 8. Plasy - letní šachový tábor
27. 7. - 10. 8. Letohrad - šachový tábor Palučiny
28. 7. - 2. 8. Seeberg (Cheb) - Fide Open
29. 7. České Budějovice - rapid
29. 7. - 2. 8. Bratislava - Fide Open
2. 8. Bratislava - blicák
3. 8. Řetůvka - rapid dvojic
3. 8. Praha - rapid
4. 8. Staré Město - rapid
5. 8. České Budějovice - rapid
7. 8. Praha - blicák
2. - 9. 8. Praha - Fide Open
3. - 10. 8. Rakovník - Fide open
3. - 10. 8. Čenkovice - šachový tábor
5. - 10. 8. Staré Město - Fide Open mládeže (2008 a ml.)
12. 8. České Budějovice - rapid
13. 8. Olomouc - rapid
14. 8. Varnsdorf - fischerovy šachy
15. 8. Olomouc - blicák
16. 8. Varnsdorf - rapid mládeže (2008 a ml.)
16. 8. Praha - blicák
10. - 17. 8. Olomouc - Fide Open
10. - 23. 8. Vřesovice - šachový tábor
11. - 18. 8. Pec pod Sněžkou - šachový tábor (pro mladší děti)
15. - 18. 8. Kremnica - Fide Open
16. - 24. 8. Staré Město - Fide Open
16. - 25. 8. Jeseník - Fide Open
16. - 21. 8. Praha - ME mládeže
17. - 24. 8. Mozolov - šachový tábor
17. - 25. 8. Polanica Zdroj - Fide Open
17. - 25. 8. Tornův mlýn u Úštěka - šachový tábor (2009 a ml.)
18. - 24. 8. Suchá Rudná - šachový tábor
19. 8. České Budějovice - rapid
21. 8. - 1. 9. Praha - ME mládeže
24. - 31. 8. Líšnice - sportovně-šachový tábor
26. 8. České Budějovice - rapid
28. - 31. 8. Lišnice - šachový tábor
28. 8. - 1. 9.  Ústí n/L - Fide Open
31. 8. Kozlov (u České Třebové) - rapid
31. 8. Teplice - rapid
1. 9. Hostomice - blicák
2. 9. České Budějovice - rapid
7. 9. Dojč - rapid
7. 9. Plzeň - MČR družstev v blesku
14. - 15. 9. Lázně pod Zvičinou - soustředění oddílu
20. 9. Praha - blicák
21. 9. Liberec - rapid
28. 9. Teplice - rapid
9. 9. České Budějovice - rapid
16. 9. České Budějovice - rapid
23. 9. České Budějovice - rapid
30. 9. České Budějovice - rapid
12. 10. Jaroměř - Vomáčkův memoriál - rapid mládeže (2006 a ml.)
18. 10. Praha - blicák
19. 10. Teplice - rapid
26. - 28. 10. Šumperk - Open
15. 11. Praha - blicák
23. 11. Brno - rapid
30. 11. Praha - rapid mládeže (2010 a ml.)
30. 11. Varnsdorf - rapid mládeže