Tobiáš Raule vítězí v České Skalici

Ve středu 5. 6. 2024 odpoledne jsem v krásném prostředí zahrady v knihovně v České Skalici uspořádal přebor místního šachového kroužku. Hrálo se na 5 kol rapid tempem 2 x 10 minut na partii. Na startovním poli se sešlo 10 žáků ve věku od 7 do 17 let. Pohár pro vítěze a zlatou medaili vybojoval Tobiáš Raule s 5b/5. Druhou stříbrnou příčku obsadil Lukáš Minár 4b/5 a třetí skončil s bronzovou medailí Vincenc Linhart s 3b/5. Vítězům gratulujeme.
Pěkně si však zahráli všichni zúčastnění. Děkuji všem přítomným hráčům a rodičům za bezproblémový průběh turnaje. V partiích nebyla nouze o dramatické a zajímavé momenty a všichni za šachovnicí soupeřili s velkou bojovností. Některé partie rozhodovala až časová tíseň. Pro všechny byly připravené drobné ceny od ŠO TJ jiskra Jaroměř, DDM Klíč a Knihovny B. Panklové v České Skalici. Děkuji také paní Kubové, ředitelce knihovny, za propagaci a pomoc s organizací turnaje. Akce tě těšila zájmu rodičů a diváků z řad veřejnosti.